Atšķiršana

5.50
  Izvēlieties grāmatas valodu
  Resurs veiksmīgi pievienots grozam

  Draudzes vienotība un veselums — nav mazsvarīgs jautājums. Par to runā katra Bībeles grāmata. Vienotībā — ir vietējās draudzes spēks, laulāta pāra spēks, līderu komandas spēks. Tur, kur ir vienotība, tur ir Svētais Gars, Viņa svaidījums un svētības.

  «Redzi, cik jauki un cik mīļi, kad brāļi kopā dzīvo vienprātīgi! 
   Tas ir kā dārga eļļa, kas pil no galvas bārdā, Ārona bārdā, un notek uz viņa drēbju vīlēm. Tas ir kā Hermona rasa, kas nokrīt uz Ciānas kalniem, jo tur Tas Kungs ir apsolījis svētību un dzīvību mūžīgi!
  » (Ps. 132).

  Vislielāko laimi var piedzīvot tur, kur ir vienotība. Lūk, kāpēc Dievs caur Apustuli Pāvilu aicina mūs, lai mēs dzīvojam «cenzdamies uzturēt Gara vienību ar miera saiti» (Еf. 4:3).


  Vienotība — ir Dieva ilgtermiņa plāns, tāpēc ka Viņš vēlās savienot visu kopā zem Kristus valdīšanas.

  Dievs virzās vienotības virzienā, bet sātans visādi cenšas to kavēt. Grāmata «Atšķiršana» — pirmkārt ir aicinājums ticīgajiem neatvērt savas sirdis čūskas gara iekļūšanai tajās, aicinājums nenodot viņam savus locekļus (ausis, mēli, acis) par netaisnības ieročiem, aicinājums nekrist kārdināšanās, kas nāk no sātana, melīgiem, viltīgiem, ļauniem cilvēkiem, kurus sātans izmanto saviem mērķiem.

  Otrkārt, šajā grāmatā tiek atklāti dažādi veidi, kādos sātans uzbrūk Draudzes vienotībai un viengabalainībai, kā arī doti prakstiski soļi, kas palīdzēs mums uzvarēt ienaidnieku.

  Additional information

  • Valodas: Krievu valodā

   Pievienot liecību

   Cik ļoti Jums ir palīdzējis šis resurss?

   Jums arī varētu noderēt